شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۳۰

برنامه‌های شهرداری قزوین در هفته حمل و نقل تشریح شد

وهاب میزانی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قزوین، برنامه‌های شهرداری از روز حمل و نقل تا روز هوای پاک را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ میزانی با اشاره به برنامه‌های ویژه روز حمل و نقل تا روز هوای پاک، گفت: شهرداری قزوین امسال از ۲۶ آذر ماه تا ۲۹ دی ماه ویژه‌ برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته‌ است.

وی بیان کرد: این مدت زمان با توجه به برنامه‌ها به ۴ هفته تقسیم شده، هفته نخست به رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی اختصاص یافته که با همکاری دستگاه‌های مربوط برنامه‌ها انجام می‌گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: هفته دوم ویژه تجلیل از شهروندانی که به حمل و نقل عمومی اهمیت داده و در راستای فرهنگ استفاده از آن ها تلاش می‌کنند، بوده و در این راستا اقداماتی در نظر گرفته شده است.

میزانی ادامه داد: اتوبوس ویژه کودکان، حضور مسئولان در ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله برنامه‌های هفته تجلیل از مردم خواهد بود.

وی عنوان کرد: هفته سوم به عابران پیاده اختصاص دارد و از عابران قانون‌مدار که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت می‌کنند، تجلیل می‌شود تا فرهنگ رعایت این قوانین نهادینه شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین افزود: برنامه‌های ویژه دانش‌آموزان با همکاری آموزش و پرورش در راستای فرهنگ‌سازی رعایت قوانین و مقررات شهروندی در دستور کار است.

وی تصریح کرد: هفته آخر ویژه هوای پاک بوده و در این زمینه برنامه‌های مختلفی از جمله همایش دوچرخه سواری برای مدیران و نیم بها شدن معاینه فنی مدنظر است.

میزانی عنوان کرد: تعامل مردم و مسئولان در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی امری حائز اهمیت بوده و باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط