چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین:

آماده تهیه طرح جامع کاهش تصادفات در قزوین هستیم

شیما زرآبادی‌پور، سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: آماده تهیه طرح جامع پژوهشی و تحلیلی کاهش تصادفات قزوین برای کاهش مشکلات ترافیکی شهر هستیم.

به گزارش  روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرهای استان که در سالن جلسات باقرالعلوم (ع) استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: به منظور بررسی و تحلیل وضعیت سوانح استان و رسیدگی به آن پیشنهاد می‌کنیم شورای پایش تصادفات استان با محوریت استانداری تشکیل شود.

وی اضافه کرد: برای راه‌اندازی کمیته فنی در شهرداری بر مبنای آمار و اطلاعات موجود در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین آمادگی داریم.

زرآبادی تصریح کرد: آمار فوتی‌های تصادفات درون‌شهری نگران‌کننده است و افزایش تلفات جانی در این نوع از سوانح به هیچ عنوان توجیه ندارد و برای آن باید فکری کنیم.

وی گفت: آماده ایم طرح جامع کاهش تصادفات قزوین را به صورت پژوهشی و تحلیلی انجام دهیم.

زرآبادی‌پور تصریح کرد: در این صورت مطالعات مربوط به پایش و بررسی دوره‌ای آمار تصادفات انجام می‌شود و چنانچه جلسات هفتگی ایمنی و پایش برگزار شود، می‌توان بر مبنای یک برنامه جامع، شاهد کاهش آمار تصادفات بود.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین با اشاره به همکاری مطلوب با پلیس راهور خاطرنشان کرد: این معاونت با تمام توان برای کاهش تصادفات و فوتی‌های ناشی از آن با پلیس همکاری می‌کند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط