سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

به مناسبت هفته هوای پاک صورت گرفت؛

تمدید معاینه فنی نیم‌بها در قزوین تا پایان هفته جاری

زرآبادی‌پور، رئیس ستاد معاینه فنی شهرستان قزوین از تمدید طرح معاینه فنی نیم‌بها در مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی شهرداری قزوین تا پایان هفته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور اظهار کرد: طرح صدور نیم‌بهای برگ معاینه فنی خودرو به مناسبت هفته هوای پاک در مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی شهرداری قزوین تا پایان هفته جاری تمدید شد.

او افزود: با مصوبه ستاد معاینه فنی شهرستان قزوین، صدور برگ معاینه فنی در این مرکز در روز 29 دی، روز هوای پاک، نیم‌بها شده بود که به دلیل درخواست‌های شهروندان و همچنین به منظور پیشگیری از ازدحام در ایام شیوع کرونا، مقرر شد تا پایان هفته جاری این طرح تمدید شود.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: شهروندان می‌توانند برای بهره‌مندی از این طرح، تا روز دوم بهمن‌ماه به مرکز شهید رجایی مراجعه کنند؛ ضمن اینکه امکان نوبت‌دهی آنلاین نیز از طریق سایت اینترنتی این مرکز به نشانی https://rajaeionlineres.qazvin.ir/ مهیا است.

زراّبادی‌پور افزود: ساعت کار مرکز تا چهارشنبه، صبح‌ها از ساعت 7:30 تا 14:30 و بعدازظهرها از 15 تا 17 است و روز پنجشنبه نیز شهروندان می‌توانند از ساعت 7:30 تا 12:45 به مرکز شهید رجایی مراجعه کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط