شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین:

نامزدهای انتخاباتی از تبلیغات روی تجهیزات ترافیکی بپرهیزند

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین خواستار خودداری نامزدهای انتخاباتی از نصب آگهی‌ها و تبلیغات روی تجهیزات و مبلمان ترافیکی سطح شهر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور اظهار کرد: با آغاز مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر مواردی از نصب تبلیغات روی تجهیزات و مبلمان ترافیکی اعم از دکل‌های دوربین‌های نظارتی، تابلوها، پایه چراغ‌های راهنمایی و خود چراغ‌ها و امثال آن در سطح شهر دیده شده است.
او افزود: این اقدام علاوه بر آسیب به امکانات یاد شده و تحمیل هزینه به شهر از جیب شهروندان، موجب آسیب به زیبایی بصری می‌شود.
این مسئول ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی بناست وارد شورا شوند تا عضو اتاق فکر شهر باشند و برای آن تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کنند؛ بنابر این انتظار می‌رود خود آنان پیش از سایر شهروندان قانون‌مدار باشند و برای رسیدن به پیروزی از بیت‌المال و جیب شهروندان هزینه نکنند.
زرآبادی‌پور این مورد را نمونه تضییع حقوق شهروندان برشمرد و بر ضرورت خودداری نامزدها و هواداران آنان از انجام تبلیغات در فضاهای عمومی به خصوص تجهیزات ترافیکی تاکید کرد.
پایان پیام

تصاویر مرتبط