چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۱۲

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین:

مسابقه ملی طراحی ایستگاه‌های اتوبوس درون‌شهری در قزوین برگزار می‌شود

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از برگزاری مسابقه ملی طراحی ایستگاه‌های اتوبوس درون‌شهری در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور اظهار کرد: مسابقه ملی طراحی ایستگاه‌های اتوبوس درون‌شهری از سوی این معاونت با همکاری سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین برگزار می‌شود.


او افزود: این اقدام در راستای هویت‌بخشی و بالا بردن کیفیت فضاها و تجهیزات شهری و به منظور پیشبرد اهداف شهرداری و ترغیب شهروندان به استفاده از حمل‌ونقل همگانی به عنوان یکی از مهمترین ارکان شهر پاک و انسان‌محور صورت می‌گیرد تا در نهایت به ارتقای کیفیت ایستگاه‌های اتوبوس شهری بینجامد.


این مسئول ادامه داد: داوران مسابقه از میان چهره‌های مطرح دانشگاهی، چهره‌های شاخص سازمان نظام مهندسی و همچنین معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین هستند.


زرآبادی‌پور اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا دهم آذرماه به دبیرخانه مسابقه واقع در سازمان خدمات طراحی به نشانی بلوار شهید صیاد شیرازی، خیابان شهید آوینی، جنب ایستگاه آتش‌نشانی ارسال کنند.


او تصریح کرد: همچنین متقاضیان این امکان را دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان خدمات طراحی به نشانی Qazvin.tarahi.ir مراجعه کنند یا با شماره 3-02833796801 داخلی 24 تماس بگیرند.


سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین با اشاره به اختتامیه مسابقه در تاریخ 26 آذرماه با عنوان روز ملی حمل‌ونقل، خاطرنشان کرد: در پایان مسابقه به نفرات یکم تا سوم به ترتیب 150 میلیون ریال، یک‌صد میلیون ریال و 50 میلیون ریال جایزه نقدی و به نفرات یکم تا دهم لوح یادبود اهدا خواهد شد؛ ضمن اینکه با صاحب یکی از طرح‌های یکم تا سوم قرارداد تهیه طرح اجرایی منعقد می‌شود.
پایان پیام

تصاویر مرتبط