شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

با هدف مدیریت ترافیک در ساعات اوج صورت می‌گیرد؛

اجرای طرح محدودیت تردد در تقاطع نادری-بوعلی قزوین

طرح محدودیت تردد از شمال به جنوب در تقاطع نادری-بوعلی در ساعات اوج ترافیک اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ نشست کمیته فنی شورای ترافیک استان به ریاست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین با حضور کارشناسان و مسئولان ذی‌ربط در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.


در این نشست مقرر شد طرح محدودیت تردد از شمال به جنوب در تقاطع نادری-بوعلی به صورت موقت در ساعات اوج ترافیک اجرا شود.


بر این اساس، ساعات اوج ترافیک در این محدوده با همکاری شهرداری و پلیس راهور مشخص و در آن ساعات، رفت‌وآمد در این نقطه با نصب موانع متحرک محدود خواهد شد؛ به طوری که تردد از نادری شمالی به جنوبی به طور مستقیم امکان‌پذیر نخواهد بود.


در بخش دیگری از این نشست مصوب شد به علت تعدد وقوع تصادفات در بلوار شهید چگینی، نسبت به اصلاح هندسی و تعریض این بلوار اقدام شود.
دیگر موضوع مطروحه در نشست اخیر کمیته فنی شورای ترافیک، تقاطع مطهری-چگینی بود که به واسطه وجود کارگاه عمرانی پروژه کمربندی شرق نیازمند ایمن‌سازی است و در این نشست بر لزوم ایمن‌سازی آن تاکید شد تا ضمن ایجاد تردد امن برای شهروندان، تردد ماشین‌آلات مربوط به پروژه کمربندی شرق تسهیل شود.


رسیدگی به مسیر دوچرخه‌سواری خیابان مولوی، سامانه حمل بار و بررسی وضعیت ترافیکی یک ساختمان بلندمرتبه در شهر قزوین از دیگر موضوعات مطروحه در این نشست بود.
پایان پیام

تصاویر مرتبط